Sıkça Sorulan Sorular

Panelinizden "bakiye yükle" sekmesine giriş yaptıktan sonra ilgili sayfada bulunan alanları doldurarak 7/24 online bakiye yükleyebilirsiniz. Ayrıca buradan Banka veya Papara hesabımıza transfer yaparak ödeme bildiriminde bulunabilirsiniz.
Bakiye yükleme işlemini tamamladıktan sonra panelinizde ana sayfada bulunan serivslerden ve servis içerisinde bulunan ülkelerden birini seçerek sipariş verebilirsiniz.
Sipariş verildikten sonra sayfa sizi otomatik olarak "siparişlerim" sayfasına yönlendirecektir, onay kodunuz bu sayfa üzerinde bulunan "onay kodu" sütununa gelmektedir. Sayfa otomatik olarak yenilenecektir. 2 dakika içerisinde kod gelmez ise iptal edip tekrar sipariş vermeyi deneyiniz.
Sadece onay kodu gelmemiş siparişler iptal edilebilmektedir, bu işlem için "siparişlerim" sayfasında en sağda bulunan "vazgeç" butonlarını kullanabilirsiniz. İptal edilen işlemlerde bakiyeniz otomatik iade edilmektedir.
Bakiye yüklemeden önce istediğiniz ülkenin stoklarını kontrol ediniz, stok kontrolü sonrası siz bakiye yükleyene kadar toplu alım olabilir. Bu durumda stokların sıfıra inmesi zaman alacaktır, bu gibi durumlarda sisteme yüklenen bakiyeler iade edilmez. Stok gelince veya hali hazırda stokta olan ülkelerden onay hizmeti alabilirsiniz.
Minimum yükleme limiti 5₺'dir.
Evet, 20 dakika boyunca satın almış olduğunuz numarayı tekrardan ücret ödemeden tekrarlayabilirsiniz. Bu işlem sadece belirli ülke numaraları için geçerlidir.
Maksimum sipariş sayısı stok sayımıza paraleldir, stok ve bakiyeniz yeterli olduğu sürece dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.
Bir çok onay hizmeti veren firmanın WhatsApp numaraları dakikalar içerisinde kapanabilmektedir, onay işlemi aldıktan sonra bize sitemizde kayıtlı mail adresiniz üzerinden mail atmanız durumunda WhatsApp numaranızın kalıcılığını maksimuma çıkartmanız için basit ama etkili bir yöntem paylaşıyoruz.
İletişim için info@dogrula.net adresine mail gönderebilirsiniz.